חדרי קירור והקפאה

תקופת אחריות: 12 חודשים

החדרים‭ ‬נבנים‭ ‬בשיטת‭ ‬פאנלים‭ ‬מודולריים‭, ‬10‭ ‬ס”מ‭ ‬פח‭ ‬לבן‭ ‬מגולוון‭. ‬אפשרות‭ ‬לפאנל‭ ‬חיצוני‭ ‬מנירוסטה‭. ‬

בידוד‭ ‬פוליאוריטן‭ ‬מוקצף‭ ‬בהזרקה‭ ‬רציפה‭. ‬בידוד‭ ‬רצפה‭ ‬מפאנל‭ ‬בעובי‭ ‬10‭ ‬ס”מ‭ + ‬פח‭ ‬מרוג‭.‬

דלתות‭ ‬עפ”י‭ ‬תקן‭ ‬מחמיר‭ ‬עם‭ ‬פתיחה‭ ‬מבפנים‭, ‬דלתות‭ ‬כנף‭/‬הזזה‭ ‬במידות‭ ‬עפ”י‭ ‬דרישה‭.‬

משקופים‭ + ‬גופי‭ ‬חימום‭ ‬למניעת‭ ‬הצטברות‭ ‬קרח‭.‬

יחידת‭ ‬הקירור‭/‬הקפאה‭: ‬יחידה‭ ‬קומפלט‭ ‬עם‭ ‬כל‭ ‬האביזרים‭: ‬מדחס‭, ‬מעבה‭, ‬רסיבר‭, ‬פרסוסטט‭ ‬וכד‮’‬‭.‬

שימוש‭ ‬במדחסים‭ ‬מובילים‭ ‬של‭: ‬ביצר‭ ‬גרמניה‭, ‬קופלנד‭ ‬ארה”ב‭, ‬מנרופ‭, ‬טקומסה‭ ‬צרפת‭.‬

מפזרי‭ ‬קור‭ + ‬גופי‭ ‬חימום‭ ‬בהתאם‭ ‬לגודל‭ ‬החדר‭.‬

כיצד להתאים חדרי קירור תעשייתיים?

חדרי קירור והקפאה הם חדרים שמטרתם לשמור על כמויות גדולות של מזון בטמפרטורה נמוכה למען השמירה שלו לטווח הארוך. חדר הקפאה וחדרי קירור תעשייתיים נמכרים לתעשיות מזון רחבות היקף ומיועדים למוסדות כגון בסיסים צבאיים, חברות גדולות, מפעלים, בתי מלון וכל מי שצריך לשמור על כמות גדולה של מזון בתנאים טובים לאורך זמן. מיותר לציין עד כמה עדינים הם מוצרי המזון ועד כמה חשוב להקפיד על השמירה על טריותם, ובפרט כשמדובר במכירה לציבור הרחב ובהיקף כה גדול.

חדרי קירור תעשייתיים למוסדות שונים
תעשיות רבות משתמשות בחדרי קירור לצרכים שלהם. חדרי קירור מאפשרים גישה נוחה למזון, מכיוון שניתן להתהלך בתוך החדר, בניגוד למקררים קטנים וסטנדרטיים. חדרי קירור וחדרי הקפאה ניתן למצוא גם על משאיות המעבירות סחורת מזון ממקום למקום. כל חדר קירור וכל חדר הקפאה מצריכים תנאים שונים, הנדסה שונה ותכנון שונה. הפרמטרים שבהם יש להתחשב הם סוג המזון, כמות המזון, הגישה למזון, המיקום שבו ישהה החדר והאם מדובר במיקום סטטי או במיקום נייד.

לקוחות ופרויקטים קודמים
החברה שלנו עבדה עם אינספור לקוחות קטנים, לקוחות בינוניים ולקוחות גדולים בכל תעשיות המזון האפשריות. לקחנו על עצמנו וביצענו הלכה למעשה אינספור פרויקטים קטנים וגדולים בתחום קירור והקפאת המזון. הציוד שאנחנו מוכרים עומד בתו התקן המחמיר ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. ניתן לרכוש דרכנו ציוד קירור, מקפיאים, חדרי קירור, ציוד תצוגה לחנויות – ועוד. ביכולתנו לספק עבורכם מענה לכל הצרכים הנוגעים באחסון מזון, בשמירה על טריותו ובהצגתו לקהל הרחב, לרבות מכירה של חדרי קירור תעשייתיים וחדרי קירור והקפאה למוסדות ולתעשיות השונות בשוק המזון הישראלי הכה תחרותי.

חברת "הרדקור – לוקחים אחריות על האיכות" עוסקת בין היתר במכירה של חדרי קירור וחדרי הקפאה תעשייתיים לצרכים שונים. מדובר ברכישה משמעותית וכבדה לטווח ארוך. מסיבה זאת ומסיבות נוספות, חשוב לוודא שאתם רוכשים את החדר המתאים ביותר לכם ולתנאים שלכם. מומלץ להתקשר אלינו במספר 03-6541222 או במספר 052-2777515 או ליצור קשר דרך הטופס באתר, על מנת שנוכל לתת מענה לשלל הצרכים שלכם.