מוצרי יד 2


מקרר לבשר, עוף ומעדנים , אוויר מאולץ תוצרת איטליה כולל תאים מקוררים 

באורכים 2.60, 2.90 במצב טוב

כיצד לרכוש בצורה נכונה ציוד קירור יד 2?

תחום המזון כולו ועסקי המסעדנות בפרט הם תחומים מאתגרים מסיבות רבות. בעלי עסקים רבים נקלעים לבעיות כלכליות בעקבות הצורך לרכוש ציוד חדש, כי הציוד הקודם התקלקל בהפתעה ובטרם עת. כשזה קורה, לא רק שנזרקים מזון וחומרי גלם לאשפה, גם צריך להוציא כסף על ציוד שהוא יקר בהגדרתו. בינינו, למסעדנים ולעוסקים בתחומי המזון יש די והותר על הראש שלהם גם כך. מסיבות אלו, חשוב לרכוש ציוד אמין ומשתלם לטווח ארוך. ציוד שיחזיק מעמד וייתן שקט נפשי לבעלים שלו. ניתן לרכוש ציוד חדש וניתן לרכוש גם ציוד יד 2. בבואנו לרכוש ציוד יד 2, חשוב לוודא שהוא במצב מעולה, ואז הרכישה באמת תהיה טובה ומשתלמת.

מאפיינים של ציוד יד 2
אם ברצוננו לקנות מקרר דלפק יד 2, מקרר תעשייתי יד 2 או כל ציוד יד 2 אחר, חשוב לוודא שהוא עבר בדיקות קפדניות ושלא אותרה שום תקלה. אינכם רוצים שהמנוע או חלק אחר יתקלקלו מהר מאוד וייצרו בעיות חדשות ובלתי צפויות. ציוד יד 2 אמין, שנבדק בצורה קפדנית ובלתי מתפשרת, יכול אכן להשתלם בטווח הארוך, מפאת כך שהמחיר שלו כמובן זול יותר.

מומלץ בכל מקרה לקנות ציוד שבהגדרה שלו הוא אמין, של חברה גדולה ומוכרת, ולדאוג שהגורם שממנו אתם רוכשים אותו כשהוא כבר נחשב ציוד יד 2 הוא אמין וגדול בעצמו. זה נכון שאינכם יכולים לדעת מה מצבו באופן מושלם, אבל יש מה לעשות בשביל לוודא שמצבו תקין, שהוא עבר בדיקות מחמירות ושאפשר לצפות שהוא יעבוד בעתיד הקרוב ובעתיד הרחוק. זאת דרך טובה לרכוש ציוד משתלם, שאכן יהיה זול לא רק בטווח הקצר אלא גם בטווח הארוך.

רכישה של ציוד קירור והקפאה יד 2
החברה שלנו מוכרת ציוד חדש וכמו כן גם ציוד יד 2, כגון מקרר דלפק יד 2 ומקרר תעשייתי יד 2. מבחינת ציוד יד 2, המלאי שלנו משתנה כל הזמן, ומומלץ ליצור איתנו קשר בשביל להתרשם מקשת האפשרויות המוצעות. הציוד שלנו עובר בדיקות מחמירות לפני שהוא נמכר ובכל מקרה כל ציוד שלנו הוא איכותי ואמין וכולל ליווי טכני ומקצועי מקיף. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפונים מספר 03-6541222 ו-052-2777515 לקבלת מידע נוסף. בינתיים תוכלו להתרשם כאן ממגוון הלקוחות שעבדו איתנו ומגוון הפרויקטים שהשלמנו בהצלחה יתרה.