מקפיאים מסחריים בהתאמה אישית

כל עסק בתחום המזון, שמאחסן ומוכר כמויות גדולות של מזון, צריך להחזיק מקפיא תעשייתי ומקפיאים מסחריים לשמירה על המזון לטווח ארוך. לחברה שלנו יש מקפיאים מסוגים רבים ולמטרות שונות. לרוב המקפיאים מיועדים לסופרמרקטים, לעסקים מוסדיים ולעסקים גדולים בתחום המזון. קיימים מקפיאים שוכבים, מקפיאים עומדים, מקפיאים משולבים, בעלי דלתות שונות, מקפיאים לבשר, מקפיאים לגלידות, מקפיאים לדגים – ועוד. על מנת לרכוש את המקפיא התעשייתי המתאים ביותר, יש להתייעץ עם אנשי מקצוע שמוכרים ציוד איכותי של מגוון חברות גדולות בתחום.
רכישת ציוד הקפאה אמין
משרד הבריאות מחמיר מאוד בכל הקשור לעסקים קטנים וגדולים בתחום המזון, ולא בכדי. כל מקפיא תעשייתי שתרכשו חייב לעמוד בתו התקן המחמיר ביותר. מזון שמתקלקל מהווה סכנה לציבור ולקהל הלקוחות. מעבר לכך, מקפיא בלתי אמין, שמתקלקל לעיתים קרובות, גם יבזבז לכם כספים רבים. כשמדובר בציוד בעל חשיבות מכרעת, יש לוודא שרוכשים את המודלים האמינים והעמידים ביותר, ששומרים על טמפרטורה יציבה ויכולים במידת הצורך להגיע גם לטמפרטורות נמוכות במיוחד. בהתאם לסוג המזון והיקפו, יש לבחור את המקפיא המתאים ביותר. בשר מצריך טמפרטורות אחרות מדגים או כמובן מאוכל מתוק כמו עוגות וגלידות.
ציוד יד 2
קיימת אפשרות לרכוש ציוד חדש או ציוד יד 2. כשמדובר בציוד שאינו חדש, ובלי קשר לגילו, חשוב מאוד לערוך בדיקות קפדניות שיוודאו שלא קיימת אצלו שום בעיה ושניתן לסמוך על התקינות שלו לטווח ארוך מאוד. רכישה של ציוד זול מהר מאוד יכולה להתברר כהוצאה יקרה. לכן כשקונים ציוד יד 2, חשוב לוודא אילו בדיקות בוצעו, כיצד נקבע שהוא שמיש לעבודה, מי השתמש בו קודם לכן ולמשך כמה זמן.
חברת "הרדקור – לוקחים אחריות על האיכות" תשמח להתאים לכם מקפיא תעשייתי ומקפיאים מסחריים שיהיו גם אמינים וגם איכותיים. נדאג להתקנה מקצועית של הציוד וליווי טכני לכל אורך הדרך, לרבות מתן אחריות מקיפה. ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר או דרך מספרי הטלפון 03-6541222 ו-052-2777515. נשמח לתת לכם מענה מקיף והתאמה אישית של ציוד קירור והקפאה לעסק או לחברה.