מקפיא לתצוגה קומבי

תקופת אחריות: 12 חודשים

מס׳ דלתותאורך במטרים נטו
4 דלתות2.50
6 דלתות3.75

 

גובה 2.05 מ׳, עומק 1.08 מ׳

מאפיינים

תאורה‭ ‬פלורסנטית ‭) ‬לד‭ ‬בתוספת‭ ‬תשלום‭(

מידוף‭ ‬דלתות

מחיצות

הפשרה‭ ‬בדלתות‭ ‬

יח’‭ ‬חיצונית‭ ‬מותאמת‭ ‬בתוספת‭ ‬תשלום

לצפיה בטבלת ה-RAL לחץ כאן

מקפיא תצוגה ומקרר תצוגה אלגנטיים לעסק

מקפיא תצוגה ומקרר תצוגה ממלאים מספר צרכים בעבור העסק: הם מהווים פתרון הקפאה, פתרון קירור, פתרון תצוגה ופתרון אחסון. כאשר אוכל או מנה מוצגים ללקוח, חשוב לשמור על רמה גבוהה של אסתטיות ואלגנטיות. כל מה שמוצג ללקוח באופן ויזואלי, חייב תמיד להראות טוב ונקי. קיימים סוגים שונים של מקפיאי תצוגה ומקררי תצוגה הנבדלים האחד ממשנהו במראה, בטמפרטורה, בצורה ובשימושים. על מנת להתאים לעסק או לחברה את המקפיא או המקרר המתאים להם, מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע מנוסים.

שימושים שונים לעסקים שונים

מקרר תצוגה ומקפיא תצוגה יכולים לשמש בין היתר להצגה של מזון מתוק, קינוחים ועוגות בשלל מסעדות, בתי קפה וקונדיטוריות ולמעשה לכל סוג של מזון. קיימות אופציות שוכבות ואופציות עומדות וכשמדובר בסוג כזה של עסקים, חשובה עוד יותר הנראות והמראה של המקרר או המקפיא. כשרוצים לעורר את התיאבון של הלקוח, לא רק לאוכל יש חשיבות, אלא גם לצורה שבה הוא מוצג. מקרר תצוגה או מקפיא תצוגה אלגנטיים יוכלו לעזור לכם למכור את המוצרים והמנות שאתם רוצים למכור.

אם מדובר בסופרמרקטים ובעסקי מזון גדולים, פעמים רבות נשתמש במקררים ומקפיאים שוכבים, אשר מאפשרים גישה ללקוח לכמות גדולה יותר של מוצרים. קיימים מקפיאי תצוגה לגלידות, מקפיאי תצוגה לבשר, מקררי תצוגה לדגים, מקררים לסלטים, מקררי עוגות, ומקררי ומקפיאי תצוגה לכל סוג של מזון. קיימים מקררים דלפקיים, מעדניות תצוגה, מקררים עומדים ומקררים שוכבים.

קונספט ומענה
יכול להיות שיש לכם קונספט חדשני שאתם רוצים לנסות ומצריך מוצר מיוחד בתחום הקירור, ההקפאה, האחסון והתצוגה. אנחנו מוכרים ציוד מתקדם ומספקים שלל פתרונות לעסקים שונים. כל הציוד שלנו עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר וניתן לסמוך עליו לטווח ארוך מאוד.

חברת "הרדקור – לוקחים אחריות על האיכות" הנה חברת עתירת ניסיון בשוק המזון, לרבות עבודה עם בתי עסק קטנים וחברות גדולות. ניתן ללמוד עלינו יותר בקישור הבא וליצור עימנו קשר בטלפונים מספר 03-6541222 ו-052-2777515. נשמח לעמוד לרשותכם לכל מטרה ולמכור לכם את הציוד האמין והאיכותי ביותר, כולל ליווי, אחריות, תמיכה טכנית ומעטפת של הדרכה לכל אורך הדרך, ולרבות התקנה מקצועית וזמינות בכל עת.