מקרר מעדניה

תקופת אחריות: 12 חודשים

יחידת‭ ‬קירור‭ ‬פנימית‭ / ‬חיצונית‭ ‬
מגיע‭ ‬באורכים ‭1.00-3.85

מאפייני‭ ‬המקרר

מגוון‭ ‬צבעים‭ ‬לפי‭ ‬בחירה‭ ‬מטבלת‭ ‬ה‭-‬‭ ‬RAL

ויטרינות‭ ‬מעוגלות‭ ‬ומרובעות‭ ‬עם‭ ‬הרמת‭ ‬חלון‭ ‬הידראולית‭ ‬

רגליים‭ ‬מתכווננות

בסיס‭ ‬מקרר‭ ‬מנירוסטה‭ ‬

יחידת‭ ‬קירור‭ ‬קומפלט‭ ‬מותאמת‭ ‬חיצונית‭ / ‬פנימית‭ ‬

בקרה‭ ‬דיגיטלית‭ ‬לתצוגה‭ ‬וכיוון‭ ‬טמפרטורה‭ ‬

משטח‭ ‬עבודה‭ ‬רחב‭  ‬

שסתומי‭ ‬Danfoss

תאי‭ ‬איחסון‭ ‬מרווחים (בתוספת‭ ‬תשלום‭(

לצפיה בטבלת ה-RAL לחץ כאן


מהו מקרר ויטרינה לבית העסק?

קיימים סוגים רבים של מקררים לסוגים שונים של בתי עסק בתחום המזון. מקרר ויטרינה נפוץ במיוחד בקונדיטוריות ובבתי קפה המעוניינים להציג את המנות שלהם באופן מרשים ומעורר תאווה ותיאבון. פעמים רבות מדובר בקינוחים ובעוגות אך באופן כללי, כמובן שאין מניעה לכלול במקרר ויטרינה כל סוג של מזון. מדובר במקרר איכותי לכל דבר ולכל מטרה, כאשר היתרון הייחודי שלו נעוץ בכך שהוא בעל מראה מזמין ומציג את המנות בצורה נעימה בעבור הלקוח. מקרר ויטרינה נותן למעשה מענה גם כאמצעי תצוגה וגם כאמצעי קירור.
מדוע לרכוש מקרר ויטרינה?
אוכל אוכלים קודם כל עם העיניים. הקונספט הזה כבר ידוע זמן רב, ואכן היום משקיעים מאמצים רבים ביצירה של אוכל שיהיה לא רק טעים, אלא גם יגרה את חוש הראייה באופן משמעותי. חשוב שהאוכל יהיה לא רק תאווה לחיך, אלא גם תאווה לעיניים. במקרר ויטרינה אתם יכולים להציג לראווה את המזון שאתם מוכרים. ניתן לבחור להציג במיוחד את המנות ואת הקינוחים בעלי המראה המרשים והמזמין ביותר או בדיוק את אותן מנות שאותן יותר חשוב לכם למכור, כי הן משתלמות לכם יותר מבחינה כלכלית. למטרות אלו ניתן וכדאי לרכוש מקרר ויטרינה מרשים מבחינה ויזואלית וכמובן שבעל איכות גבוהה של קירור, למען שמירה על מזון טרי, ובמיוחד כשהוא מוצג לראווה ללקוחות.
ציוד קירור מכל הסוגים
חברת "הרדקור – לוקחים אחריות על האיכות" מספקת פתרונות מידוף, פתרונות תצוגה ופתרונות קירור לכל בתי העסק והחברות העובדות בתחום המזון – בתי קפה, מסעדות, קונדיטוריות, סופרמרקטים, מרכולים – וכו'. אנחנו מוכרים מידוף לירקות, מערכות מידוף, שולחנות קופה, מעדניות, חדרי קירור, מקפיאים, מקררי ויטרינה, חלביות, מקפיאי אמבטיה – ועוד. כל הציוד שלנו איכותי במיוחד ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אוכל הוא דבר עדין במיוחד ויש לשמור עליו בקירור מקסימאלי בכל רגע נתון.
ניתן ליצור איתנו קשר דרך טופס יצירת קשר באתר שלנו ובטלפונים מספר 03-6541222 ו052-2777515. נעניק לכם מענה מהיר, נתאים לכם את הציוד המתאים ביותר ונלווה אתכם לכל אורך הדרך - עם הציוד שלנו ניתן לישון בשקט.