ציוד קירור תעשייתי | קטלוג מוצרים
מקררים מסחריים וקירור תעשייתי למסעדות ועסקי מזון

עולם המסעדנות הוא עולם קשוח מאוד. אנחנו כל הזמן שומעים על מסעדות שנפתחות ומסעדות שנסגרות. התחלופה גבוהה מאוד ועסקים בתחום מתקשים לשרוד לאורך זמן. פעמים רבות מסעדנים המחפשים יציבות ופיתוח עסקי דרגתי לא מצליחים להשיג את מבוקשם. אמנם יש ביקוש גדול מצד אחד, אך ההיצע הגדול מאידך גורם לקהל הלקוחות לעבור מהר מאוד ממקום למקום ומטרנד אחד לטרנד אחד, ורק יחידי סגולה מצליחים לשרוד לאורך זמן. בגלל שהעולם העסקי בכלל ועולם המסעדנות בפרט הם כה מסובכים ומאתגרים, חשוב לשמור על סטנדרטים גבוהים. אחת הדרכים לעשות זאת היא לרכוש ציוד קירור, קירור תעשייתי ומקררים מסחריים איכותיים, שמתאימים הן לבתי עסק קטנים והן לעסקי מזון גדולים.
ציוד קירור מגוון
חברת "הרדקור – לוקחים אחריות על האיכות" היא חברה בעלת קטלוג מוצרים עשיר ומגוון בכל הקשור לציוד קירור פרטי וקירור תעשייתי. אנחנו מוכרים מקררים, חדרי קירור, יחידות קירור חיצוניות, יחידות קירור פנימיות, מקפיאים, חלביות, קונדיטוריות, מעדניות – ועוד. ניתן להתרשם מחלק מההיצע שלנו בקישור הבא. על מנת להבין איזה מוצר יתאים לצרכים שלכם באופן שלם, מומלץ להתייעץ איתנו ולחסוך משאבים כלכליים ונפשיים רבים הכרוכים ברכישה של מוצר שאינו מתאים לצרכים שלכם.
ציוד שמחזיק מעמד
בזבוז גדול מאוד של כסף מתרחש כאשר קונים ציוד קירור לא איכותי שמתקלקל לפתע ובטרם עת וגורם לנו להשליך מזון רב לפח האשפה. לרוב זה יקרה בהפתעה מוחלטת ומבלי שנוכל להיערך לכך מבעוד מועד, מה שמפריע בצורה משמעותית לעבודתם השוטפת של העסק או החברה. יש לרכוש מקררים מסחריים ומקררי מזון איכותיים שמחזיקים מעמד זמן רב מאוד ובאים עם אחריות מהימנה - ציוד שכזה ישמור את המזון בתנאים אופטימאליים וללא תקלות טורדניות.
נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לידע ולניסיון שלנו לדבר בעד עצמו ולעבוד בשבילכם. אנחנו עובדים עם בתי עסק קטנים וחברות גדולות כאחד ורשימת הממליצים שלנו ארוכה מאוד. בנוסף, איתנו תקבלו ליווי ואחריות לכל אורך הדרך. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במספר טלפון 052-2777515 או במספר 03-6541222 וניעתר לעזרתכם בהקדם.